חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של ניסן טורוב בצעירותו: הדפס שחור לבן, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Cabinet card בגודל 10.5X16.5 ס"מ. בפינתו הימנית העליונה של התצלום, כתב טורוב את שמו בעברית, בדיו. תצלום זה נשלח למערכת כתב העת "השלח", לשם פרסום בגליון היובל, 1912. בגב התצלום, חותמת הצלם "צלמון - פוטוגרפיה אמנותית, יפו" - חנות הצילום בה הופק דיוקן זה, כנראה בשנת 1910. ; 2. תצלום דיוקן ניסן טורוב, יושב על גבי כסא: הדפס שחור לבן, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Cabinet card בגודל 10.5X16.5 ס"מ, הופק בעיר סנט פטרבורג, בערך בשנת 1899. תצלום זה נמצא ללא כל מידע עליו, ועל כן זיהויו כדיוקן ניסן טורוב אינו מוחלט. ; 3. דיוקן ניסן טורוב בתצלום מאת אברהם סוסקין: הדפס כסף, גוני חום, 5.5X8.5 ס"מ, מודבק על גבי כרטיס נייר שעליו נרשם שם הצלם. בגב הכרטיס, הקדשה בכתב ידו של ניסן טורוב אל הסופר והמחנך אהרן מיכל ברכיהו (ברוכוב), יפו, אוגוסט 1919. ; 4. תצלום דיוקנו של ניסן טורוב בערוב ימיו: הדפס כסף, גוני חום, 20X25 ס"מ. בתחתית התצלום, חתימת ידו של טורוב, בדיו, בציון התאריך: "אב, תרצ"ח" [אוגוסט 1938]. תצלום זה נתרם לאוסף על ידי ניסן טורוב עצמו.

כותר טורוב, ניסן. -Nissan Turov.
כותרים נוספים Nissan Turov.
שנה ca. 1899-1938
הערות File Record
1877-1953. מחנך, פסיכולוג וסופר עברי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 09 22
מספר מערכת 990027783570205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?