חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. שני עותקים זהים של גלויה מסוג Real photo ובה תצלום דיוקנו של לליו דלה טורה: הדפס כסף, שחור לבן, 9X14 ס"מ. בגב אחת מגלויות אלה, ציין אברהם שבדרון כי הן נתקבלו מאת המוזיאון היהודי בעיר וינה, בשנת 1922. ; 2. חמישה עותקים זהים של הדפס ובו תצלום זהה לדיוקן שלעיל. בהדפס זה, תחת דיוקנו של דלה טורה מופיעה גם דוגמת חתימת ידו. על ההדפסים לא מצויינים מקום או מן הפקתם.

כותר טורה, הלל הכהן דה לה.: -Lelio Della Torre.
כותרים נוספים Lelio Della Torre.
שנה ca. 1900-1920
הערות File Record
1805-1871. רב, סופר ומלומד יהודי באיטליה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 09 20
מספר מערכת 990027783530205171
קישורים טורה, הלל הכהן דה לה.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?