חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. דף השער של המוסף המאוייר לעתון הפולני Nowy Dziennik אשר יצא לאור בעיר קרקוב ביום 30 במארס 1930, והוקדש כולו ליום הולדתו השישים של יהושע טהון. בדף השער, דיוקן יהושע טהון מאת הצלם זאב אלכסנדרוביץ' וכן בגבו של דף זה, תצלומי דיוקן נוספים. ; 2. תצלום דיוקן יהושע טהון: הדפס מודבק על גבי כרטיס בגודל 6X10 ס"מ בתבנית Carte de visite, גוני חום, הופק בעיר קרקוב, פולין. תצלום זה נשלח למערכת כתב העת "השלח", לשם פרסום בגליון היובל, 1912, ועל כן יש לשער כי הופק סמוך לכך. ; 3. גלויה בהוצאת "אמנות" ורשה, ובה ציור דיוקנו של יהושע טהון, מודפס בגוון כחול. על הגלויה לא מצויין תאריך הפקתה, אך יש לשער כי היא הופקה בשנות העשרים של המאה העשרים. ; 4. קטע מתוך עתון פולני ובו תמונתו של יהושע טהון שוכב על ערש מותו, עטוף בתכריכים. על גזיר העתון לא מצויין מקורו.

כותר טון, יהושע. -Osias Thon.
כותרים נוספים Osias Thon.
שנה ca. 1910-1930
הערות File Record
1870-1936. ממנהיגי יהדות פולין
רב קהילת קרקוב
מראשוני התנועה הציונית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 09 19
מספר מערכת 990027783510205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?