חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של ארנסט טולר, ברלין, 1928: הדפס כסף, שחור לבן, 16X22 ס"מ, מודבק על גבי קרטון מסגרת. על המסגרת ובגבה, חתימת הצלמת, דורותיאה אליאסברג (Dorothea Eliasberg). תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1935 על ידי בעלה של הצלמת, הסופר והעורך אהרן אליאסברג. ; 2. תצלום דיוקן ארנסט טולר, כנראה לאחר שחרורו מן הכלא: הדפס כסף, שחור לבן, 15.5X21.5 ס"מ. בגב התצלום, צויין בגרמנית שם החברה שהפיקה תצלום זה בעיר לייפציג (Genthe, Leipzig) בתוספת הערה בדבר זכויות יוצרים. ; 3. גלויה בסדרת הגלויות Freiheit-Postkarte ובה דיוקנו של ארנסט טולר. על פי הכיתוב שבגב הגלויה, היא הופקה בגרמניה, בין 1919 ל-1924, בתקופת מאסרו של טולר. ; 4. גלויה ובה תצלום דיוקנו של ארנסט טולר בחצר בית הסוהר בו נכלא. על הגלויה לא מצויינים מקום או זמן הפקתה, אך יש להניח כי הופקה בגרמניה, לפני 1924. ; 5. גזרי עתונות וקטעים מפרסומים שונים בגרמנית, ובהם דיוקן ארנסט טולר.

כותר טולר, ארנסט. -Ernst Toller
כותרים נוספים Ernst Toller
שנה ca. 1920-1930
הערות File Record
1893-1939. מהפכן וסופר גרמני ממוצא יהודי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 09 17
מספר מערכת 990027783490205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?