קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • תמונה
  • ארכיון

בתיק:;1. שתי כרזות בגודל 25X35 ס"מ, ובהן תצלום דיוקנו של רבי יוחנן מרחמיסטריבקה, מוקף מסגרת מעוטרת ותחתיו כתובת בעברית וברוסית. אחת מכרזות אלו הופקה עוד בחיי הרב, בשנת 1893, ואילו האחרת, הופקה זמן קצר לאחר פטירתו, בשנת 1895, "לזכרן היום אשר הלך ואיננו כי לקח אותו אלהים יום ו' עש"ק פ' ויקרא ד' ימים לחדש ניסן שנת וצדיק באמונתו יחיה לפ"ק". שתי הכרזות הופקו בעיר קייב, בהוצאת אלכסנדר טומפקוב (Томпаков) .;2. שלושה עותקים זהים של גלויה ובה ציור דיוקנו של רבי יוחנן מרחמיסטריבקה. על הגלויות לא מציין מקורן, אך יש לשער כי הופקו בישראל, בערך בשנות החמישים של המאה העשרים.

כותר טברסקי, יוחנן בן מרדכי, מרחמיסטריבקה.
שנה ca. 1893-1960
הערות File Record
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
רמת התיאור File Record
תקציר ביוגרפי 1812-1895. אדמו"ר חסידי באוקראינה.
מספר מערכת 990027783390205171
תיאור בתיק:
1. שתי כרזות בגודל 25X35 ס"מ, ובהן תצלום דיוקנו של רבי יוחנן מרחמיסטריבקה, מוקף מסגרת מעוטרת ותחתיו כתובת בעברית וברוסית. אחת מכרזות אלו הופקה עוד בחיי הרב, בשנת 1893, ואילו האחרת, הופקה זמן קצר לאחר פטירתו, בשנת 1895, "לזכרן היום אשר הלך ואיננו כי לקח אותו אלהים יום ו' עש"ק פ' ויקרא ד' ימים לחדש ניסן שנת וצדיק באמונתו יחיה לפ"ק". שתי הכרזות הופקו בעיר קייב, בהוצאת אלכסנדר טומפקוב (Томпаков) .
2. שלושה עותקים זהים של גלויה ובה ציור דיוקנו של רבי יוחנן מרחמיסטריבקה. על הגלויות לא מציין מקורן, אך יש לשער כי הופקו בישראל, בערך בשנות החמישים של המאה העשרים.
קישורים טברסקי, יוחנן בן מרדכי, מרחמיסטריבקה.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?