חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: גלויה ובה ציור דיוקנו של רבי דוד מטאלנה (דוד בן מרדכי טברסקי). תחת דיוקנו, נדפס: "הרב הצדיק ר' דוד ז"ל מטאלנא". גלויה זו הופקה בהוצאת S. Schottlaender, בעיר ברסלאו (Breslau), קרוב לוודאי בשנות התשעים של המאה התשע עשרה. בתיק גם: העתקים שונים של דיוקן רבי דוד מטאלנה, מתוך גלויה זו.

כותר טברסקי, דוד בן מרדכי.
כותרים נוספים דוד בן מרדכי, מטולנה.
שנה ca. 1890-1910
הערות File Record
1808-1882. אדמו"ר חסידי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 09 08
מספר מערכת 990027783380205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?