חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. ציור דיוקנו של הרב משה חפץ: ליתוגרפיה שחור לבן, נתלשה מתוך ספרו "מלאכת מחשבת", מהדורת קניגסברג, 1859. ; 2. תצלום רפרודוקציה של דיוקן משה בן גרשם חפץ: הדפס חלבון מודבק על גבי כרטיס בתבנית Cabinet card, גוני חום, הופק ברוסיה, כנראה בשלהי המאה התשע עשרה. דיוקן זה צולם מתוך התחריט המופיע בשער ספר מלאכת מחשבת, ונציה, דפוס בראגאדין, ת"ע. ; 3. שני עותקים זהים של גלויה בהוצאת פופלאואר (M. Poppelauer's Buchhandlung, Berlin) בפורמט של כרטיס, ובהם תצלום רפרודוקציה מוקטן מן הדיוקן שלעיל (פריט 2): הדפס חלבון, גווני חום, 5.5X8.5 ס"מ.

כותר חפץ, משה בן גרשם. -Moses ben Gershom Gentili.
כותרים נוספים Moses ben Gershom Gentili.
שנה ca. 1859-1900
הערות File Record
1663-1711. מלומד יהודי באיטליה
פרשן מקרא.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 08 25
מספר מערכת 990027778000205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?