חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של ישה חפץ, בצדודית, אוחז בכנור: הדפס כסף, שחור לבן, 14X19.5 ס"מ. על התצלום, הקדשה בכתב ידו של חפץ, באנגלית, לד"ר יהודה ליב מגנס ולרעייתו, בציון השנה והמקום, ירושלים, 1926. ; 2. תוכנייה של קונצרט בכיכובו של יאשה חפץ, אשר נערך בעיר ברלין, באולם של גן החיות (Marmor-Saal des Zoologischen Garten) ב-13 בדצמבר 1912. בשער התוכניה, הודבקה תמונת דיוקנו של הילד יאשה חפץ. ; 3. שני עותקים זהים של גלויה ובה תמונת דיוקנו של ישה חפץ. על הגלויה לא מצויין שם המפיק או פרטים כלשהם על מקורה, אך על פי הכתובית בתחתיתה, היא הופקה בארץ ישראל, בסוף שנות העשרים של המאה העשרים. בתחתית הדיוקן, ניתן להבחין בחתימתו של הצלם צבי אורון (הירש ארושקעס) אשר צילם דיוקן זה בעת ביקורו של חפץ בארץ. ; 4. שני גזרי עתונים, בהם מאמר מן ה-The Jewish Tribune מיום 2 ביולי 1926, ובהם דיוקנאות ישה חפץ.

כותר חפץ, ישה. -Jascha Heifetz -Яша Хейфец
כותרים נוספים Jascha Heifetz
Яша Хейфец
שנה 1912-1930
הערות File Record
1901-1987. כנר יהודי
מגדולי המוסיקאים במאה העשרים.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 08 24
מספר מערכת 990027777980205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?