חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של ד"ר חיים חיסין במדי הצבא התורכי: הדפס כסף, שחור לבן, 10.5X16.5 ס"מ, מודבק על גבי כרטיס קשיח שבתחתיתו מוטבע שם הצלם: "יעקב בן דב, בצלאל ירושלם". כפי הנראה, דיוקן זה צולם בשנת 1916, בימי מלחמת העולם הראשונה. ; 2. גלויה מסוג Real photo ובה תצלום דיוקנו של ד"ר חיים איסר חיסין באחרית ימיו: הדפס כסף, שחור לבן, 9X13.5 ס"מ. תצלום זה הופק בסוף שנות העשרים של המאה העשרים או בסמוך לכך, בתל אביב. תצלום זה נתרם לאוסף על ידי מר ישראל פינקלשטיין, חתנו של חיים חיסין, בשנת 1941.

כותר חיסין, חיים. -Ефим Хисин
כותרים נוספים Ефим Хисин
שנה ca. 1916-1930
הערות File Record
1865-1932. מחלוצי העלייה הראשונה, איש ביל"ו
רופא, ממייסדי תל אביב.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 08 17
מספר מערכת 990027777840205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?