חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של צבי פרץ חיות בזקנתו: הדפס שחור לבן, 10X15 ס"מ, מודבק על גבי כרטיס קשיח בצבע שחור. הופק כנראה בעיר וינה, בשנות העשרים של המאה העשרים. ; 2. ארבעה עותקים בלתי זהים של תצלום דיוקן צבי פרץ חיות: הדפסי כסף, שחור לבן,11.5X17.5 ס"מ. על פי הכיתוב שבגב התצלום, ארבעה תצלומים עוקבים אלו צולמו על ידי נלה כץ (Nella Katz) בשנת 1927, ולא פורסמו בזמנו. הכיתוב והמיספור שבגב התצלומים נעשו בידי ד"ר ארתור זכריה שוורץ (Arthur Zacharias Schwarz) . תצלומים אלו נתרמו לאוסף על ידי יורשיו של שוורץ, זמן קצר לאחר פטירתו בעיר וינה, בשנת 1939. ; 3. תצלום דיוקנו של צבי פרץ חיות ועליו חתימת ידו בעברית, בדיו: גלויה מסוג Real photo בגוני חום, 8.5X13 ס"מ. על פי חותמת הצלם המוטבעת בפינתו השמאלית התחתונה של התצלום, הוא הופק בעיר וינה, כנראה בעשור השני של המאה העשרים. ; 4. תצלום דיוקן של צבי פרץ חיות בצעירותו, יושב על גבי כורסה: הדפס שחור לבן, 7.5X10.5 ס"מ. על התצלום, אשר כנראה נתלש מתוך אלבום כלשהו, לא מצויינים מקום או שנת הפקתו. ; 5. גלויה מסוג Real photo ובה נראה צבי פרץ חיות עומד ליד כרכרה רתומה לסוס, ולשמאלו דמות נשים בלתי מזוהה: הדפס כסף, שחור לבן, 9X14 ס"מ. בגב התצלום חותמת כתב העת היהודי הונגרי Múlt és Jövő והערה בכתב ידו של אברהם שבדרון כי תצלום זה נתרם לאוסף בחודש סיון תר"ץ (מאי 1930) על ידי מערכת כתב עת זה. ; 6. תצלום רפרודוקציה מדיוקן של צבי פרץ חיות בילדותו: הדפס כסף, שחור לבן, 8.5X13 ס"מ, ללא ציון מקום או זמן הפקה. בגב התצלום, הערה בכתב ידו של דב סדן: "פני הנער המצולם דומים לפני הילד הנבחן בפני רבו או אביו בציור מפורסם של איזידור קאופמן ושמעתי כי הילד המצויר הוא צבי פרץ חיות ואישור לכך הצלום שמעבר והוא לפי צלום שנשתמר בידי קרובת משפחתו של ר' צבי פרץ חיות ומתארו ולדבריה, הוא צלום מימי ילדותו. דב סדן". ; 7. כרטיס מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon, מעזבון זיגמונט קצנלסון, ובו רפרודוקציה מוקטנת של דיוקן הרב צבי פרץ חיות ודוגמת חתימת ידו.

כותר חיות, צבי פרץ. -Hirsch Perez Chajes.
כותרים נוספים Hirsch Perez Chajes.
שנה ca. 1890-1950
הערות File Record
ראה גם באוסף צבי פרץ חיות, ARC. 4* 1708.
1876-1927. רב באיטליה ובאוסטריה, חוקר במדעי היהדות ומנהיג ציוני.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 08 15
מספר מערכת 990027777810205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?