חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

בתיק: ; 1. גלויה בהוצאת "תל-חי", יפו - וינה, ובה דיוקן מאיר חזנוביץ' רוכב על סוס, אוחז בנשק. תחת דיוקנו, נדפס בעברית: "השומר מאירקה (חזנוביץ) נהרג על משמרתו במרחביה, י"ז אייר תרע"ג". על הגלויה לא מצויין תאריך או מקום הפקתה, אך קרוב לוודאי שהודפסה באוסטריה, בראשית שנות העשרים של המאה העשרים. ; 2. שלושה עותקים, בלתי זהים, של גלויה בהוצאת Jüdischer Verlag ובה ציור דיוקנו של מאיר חזנוביץ' ותקציר קורות חייו, בגרמנית. בתחתית הגלויה, מובאה מתוך הספר Jiskor : ein Buch des Gedenkens an gefallene Wächter und Arbeiter im Lande Israel. יש לשער, כי גלויה זו יצאה לאור סמוך להופעת הספר בברלין, בשנת 1918. בגב אחת הגלויות, איגרת קצרה שנשלחה אל אסתר נוסנבאום (Esther Nussenbaum) משדה הקרב, על ידי חייל בצבא האוסטרי, ביום 12 ביולי 1918.

כותר חזנוביץ, מאיר. -Meir Khazanowitz
כותרים נוספים Meir Khazanowitz
שנה 1918-1925
הערות File Record
1890-1913. מחלוצי העלייה השנייה
אחד ממייסדי ארגון "השומר".
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 08 13
מספר מערכת 990027777770205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?