חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של משה שלמה חזן: הדפס בתבנית Carte de visite, גוני חום, 6X10 ס"מ, הופקה בעיר קישינב. בגב התצלום, הקדשה בכתב ידו של חזן, אל אליעזר צוקרמן: "רעי אברהם צוקקערמאנן / מנחת זכרון מאת אוהבך / מוקירך נצח / מ. ש. חזן. / מורה דת-משה בהגימנאזיום ומשגיח ביה"ח בקישינעף". על התצלום, תחת דיוקנו, כתב חזן בכתב ידו, בדיו: "משה שלמה חזן מחבר שמים וארץ". תצלום זה ניתן על ידי אליעזר צוקרמן לד"ר יוסף חזנוביץ', אשר תרם אותו לבית הספרים הלאומי.

כותר חזן, משה שלמה. -Moshe Shlomo Hazan
כותרים נוספים Moshe Shlomo Hazan
שנה ca. 1880-1890
הערות File Record
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 08 04
מספר מערכת 990027777550205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?