חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של אברהם זק: הדפס בגודל 10X14 ס"מ, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Cabinet card. תצלום זה הופק בעיר פרנקפורט ע"נ מיין, כנראה בסוף שנות השמונים של המאה התשע עשרה. על גבי התצלום, הודבקה פיסת נייר ועליה חתימת ידו של זק בציון התאריך, 24 במאי 1891. תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1930 על ידי אחיינו של זק, ד"ר ארנולד זקס, היידלברג.

כותר זק, אברהם. -Abraham Sack -Абрам Исаакович Зак
כותרים נוספים Abraham Sack
Абрам Исаакович Зак
שנה 1891
הערות File Record
1826-1893. בנקאי ונדבן יהודי רוסי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 07 62
מספר מערכת 990027755230205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?