חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: גלויה מסוג Real photo ובה תצלום דיוקנו של גצל זליקוביץ'. הדפס כסף, שחור לבן, 8.5X14 ס"מ. תחת דיוקן זליקוביץ', נדפס ציטוט מדבריו, בעברית. גלויה זו הופקה בפולין, כנראה בעשור הראשון של המאה העשרים. בתיק גם: שני עותקים מהדפס דיוקנו, כנראה נלקחו מתוך הספר: "ציורי מסע", ורשה, תושיה, תר"ע.

כותר זליקוביץ, גצל. -George Selikovitch.
כותרים נוספים George Selikovitch.
שנה ca. 1910-1920
הערות File Record
1863-1926. מזרחן
סופר ועתונאי עברי ויידי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 07 51
מספר מערכת 990027754930205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?