חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של משה זאקס, עטור בטלית ובתפילין: הדפס בתבנית Cabinet card, גווני חום, 10.5X15 ס"מ, הופק על ידי הצלם גרארדי (Gherardi), ירושלים, כנראה בשנות החמישים של המאה התשע עשרה. על התצלום, סימני דיות. בגב התצלום, חותמת "יוסף בהרה"ח [...] לוי, משגיח כשרות היין בראשון לציון" וכן הערה בכתב ידו של ד"ר אברהם שבדרון, כי תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1938 על ידי יוסף לוי. בתיק גם: תצלום רפרודוקציה מדיוקן זה, שחור לבן, 10X15 ס"מ. על פי החותמת שבגב ההעתק, הוא הופק על ידי הצלם אלפרד ברנהיים, ירושלים, כנראה בשנות הארבעים למאה העשרים.

כותר זקס, משה בן מרדכי.
שנה ca. 1855-1940
הערות File Record
1800-1870. שד"ר (שליח דרבנן)
העולה הראשון שהגיע מגרמניה לארץ ישראל במאה התשע עשרה
מראשי כולל הו"ד (הולנד ודויטשלנד) בירושלים.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 07 44
מספר מערכת 990027754760205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?