חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של ולדימיר מרדכי חבקין: הדפס כסף, שחור לבן, 11X15 ס"מ. תצלום זה מודבק על גבי מסגרת נייר שבשוליה ובגבה מצויין שם הצלם המפיק, בעיר לונדון. בשולי המסגרת, הקדשה בכתב ידו של חבקין לבית הספרים הלאומי והאוניברסיטאי, מיום 31 בינואר 1929. ראה מכתב נלווה באוסף האוטוגרפים, תיק חבקין. ; 2. הדפס ובו ציור דיוקנו של ולדימיר חבקין, מאת האמנית דורותיאה לנדאו (Dorothea Landau Da Fano) חתום על ידי האמנית בעפרון. על ההדפס לא מצויין תאריך כלשהו, אך יש להניח כי הופק בשנות העשרים של המאה העשרים. ; 3. ארבעה עותקים זהים של תצלום דיוקן ולדימיר חבקין: הדפס בתבנית Cabinet card, גוני חום, 10.5X16.5 ס"מ, הופק בעיר לונדון, כנראה בראשית המאה העשרים. ; 4. תצלום רפרודוקציה מדיוקן חבקין בנעוריו: הדפס כסף, שחור לבן, 8X13 ס"מ. רפרודוקציה זו הופקה מתצלום דיוקן שהיה ברשות מר מיכה בן עמי, בנו של מרדכי בן עמי, אשר קיבל דיוקן זה מידי חבקין עצמו. ; 5. מעטפת היום הראשון להופעת בול ובו דיוקן חבקין, על ידי השירות הבולאי של הודו, מוחתמת על ידי סניף הדואר הראשי של בומביי, 16 במארס 1964.

כותר חבקין, ולדמר מרדכי. -Waldemar Mordecai Wolff Haffkine
כותרים נוספים Waldemar Mordecai Wolff Haffkine
שנה ca. 1900-1965
הערות File Record
ראה גם בארכיון ולדמר מרדכי חבקין, ARC. Ms. Var. 325.
1860-1930. מדען יהודי רוסי שהיגר לבריטניה ועבד שנים רבות בהודו
מפתח החיסון נגד מחלות הכולירה והטיפוס.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה אנגלית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 08 01
מספר מערכת 990027754670205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?