חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

בתיק: ; 1. שתי גלויות שונות בהוצאת Buchhandlung Vorwärts Berlin ובהן דיוקן פאול זינגר. על הגלויות לא מצויינת שנת הפקתן, אך יש לשער כי אחת מהן הופקה סמוך למותו של זינגר, בשנת 1911. בתיק גם: כרטיס מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon, מעזבון זיגמונט קצנלסון, ובה רפרודוקציה מוקטנת של דיוקן זינגר, על פי אחת מהגלויות שלעיל. ; 2. גזיר עתון, כנראה מתוך גליון של עתון היידיש בארצות הברית "פארווערטס", ובו דיוקן פאול זינגר, מודפס בגווני חום.

כותר זינגר, פאול.
כותרים נוספים Paul Singer
שנה ca. 1911-1930
הערות File Record
1844-1911. מנהיג סוציאליסטי גרמני ממוצא יהודי
יושב ראש המפלגה הסוציאל-דמוקרטית הגרמנית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 07 34
מספר מערכת 990027754470205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?