חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של יוסף זיידנר: הדפס כסף, שחור לבן, 12X18 ס"מ. תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1932 על ידי לייב יפה, ויש לשער כי הופק סמוך לזמן זה, בתל אביב. ; 2. תצלום דיוקנו של יוסף זיידנר משנת 1895: שחור לבן, 9.8X14.5 ס"מ. בגב התצלום, נרשם בדיו: "אינג' יוסף זיידנר, ממלויו של הרצל בביקורו בא"י". בתיק גם: רפרודוקציה מתצלום זה, אשר הופקה סמוך לפטירתו של זיידנר, בשנת 1942, ונתרמה לאוסף על ידי אלמנתו. ; 3. תצלום דיוקן יוסף זיידנר משנות חייו האחרונות: הדפס כסף, שחור לבן, 8.5X13 ס"מ, הופק על ידי פוטו פלסטיקה (משה קפלנסקי), כנראה בשנות השלושים המאוחרות של המאה העשרים.

כותר זידנר, יוסף.
כותרים נוספים Josef Seidener
שנה 1895-1942
הערות File Record
1860-1942. מהנדס
מראשוני חובבי ציון
מייסד ומנהל בית החרושת "סיליקט" בתל אביב.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 07 21
מספר מערכת 990027687680205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?