חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. שתי גלויות ובהן דיוקן הרב יוסף חיים זוננפלד: גלויה בהוצאת "מסורת", ירושלים, יצאה לאור בישראל בערך בשנת 1976 ובה תצלום דיוקנו ותקציר קורות חייו בעברית ובאנגלית; גלויה מאוסטריה, מן המחצית השנייה של שנות השלושים למאה העשרים, ובה ציור דיוקנו. ; 2. שני עותקים זהים של גלויה מסוג Real photo, ובה נראה הרב זוננפלד מקבל את פניו של נשיא צ'כוסלובקיה, תומס מסריק (Masaryk) בעת ביקורו בירושלים, בשנת 1927. הדפס כסף, שחור לבן, 9X14 ס"מ. ; 3. גלויה מסוג Real photo, ובה דיוקן הרב זוננפלד: הדפס כסף, שחור לבן, 9X14 ס"מ, הופקה על ידי הצלם צדוק בסן, ירושלים, 1927. דיוקן זה הוגדל מתוך התצלום שבפריט 2, לעיל.

כותר זוננפלד, יוסף חיים.
כותרים נוספים Yossef Chaim Sonnenfeld
שנה ca. 1927-1976
הערות File Record
יוסף חיים זוננפלד, 1932-1848. רבה הראשון של העדה החרדית בירושלים.
יוסף חיים זוננפלד, 1849-1932. רב ומנהיג העדה החרדית בירושלים.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 07 17
מספר מערכת 990027687580205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?