קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • תמונה
  • ארכיון

בתיק:;1. ליתוגרפיה ובה תצלום דיוקנו של אדולף פון זוננטל בחדר עבודתו: שחור לבן, 32X24.5 ס"מ, הופק בעיר וינה, כנראה בסוף המאה התשע עשרה או ראשית המאה העשרים.;2. הדפס בגווני חום, 18.5X32 ס"מ, ובו ציור דיוקנו של אדולף פון זוננטל בתפקיד המלך ליר. הדפס זה נרכש על ידי ד"ר אברהם שבדרון בחודש יוני 1904. בתיק גם: הדפס נוסף ובו ציור דיוקנו בתפקיד הנסיך רודולף, כנראה מאותה סדרת הדפסים. על פריט זה צויין כי הופק בשנת 1891.;3. תצלום בתבנית Cabinet card ובו דיוקן אדולף פון זוננטל בתפקיד המלט. על התצלום לא מצויינת שנת הפקתו.;4. ציור דיוקנו של אדולף פון זוננטל: צבעי מים ודיו על נייר, 6.5X8 ס"מ; ללא חתימה.;5. שלושים ושש גלויות שונות, ובהן דיוקנו של אדולף פון זוננטל. מרבית הגלויות נתרמו לאוסף על ידי זיגמונט קצנלסון.;6. תצלום דיוקנו של אדולף פון זוננטל, עם רעייתו וארבעת ילדיו: הדפס חלבון בפורמט Carte de visite, הופק בעיר וינה, כנראה בשנות השישים של המאה התשע עשרה. תצלום זה נתרם על ידי דודנו של פון זוננטל, ראה מכתב נלווה באוסף האוטוגרפים. תיק זוננטל.

כותר זוננטל, אדולף פון.
כותרים נוספים Adolf von Sonnenthal
שנה ca. 1865-1910
הערות File Record
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
רמת התיאור File Record
תקציר ביוגרפי 1834-1909. שחקן תיאטרון אוסטרי ממוצא יהודי-הונגרי
מנהל התיאטרון המלכותי בעיר וינה.
מספר מערכת 990027687540205171
תיאור בתיק:
1. ליתוגרפיה ובה תצלום דיוקנו של אדולף פון זוננטל בחדר עבודתו: שחור לבן, 32X24.5 ס"מ, הופק בעיר וינה, כנראה בסוף המאה התשע עשרה או ראשית המאה העשרים.
2. הדפס בגווני חום, 18.5X32 ס"מ, ובו ציור דיוקנו של אדולף פון זוננטל בתפקיד המלך ליר. הדפס זה נרכש על ידי ד"ר אברהם שבדרון בחודש יוני 1904. בתיק גם: הדפס נוסף ובו ציור דיוקנו בתפקיד הנסיך רודולף, כנראה מאותה סדרת הדפסים. על פריט זה צויין כי הופק בשנת 1891.
3. תצלום בתבנית Cabinet card ובו דיוקן אדולף פון זוננטל בתפקיד המלט. על התצלום לא מצויינת שנת הפקתו.
4. ציור דיוקנו של אדולף פון זוננטל: צבעי מים ודיו על נייר, 6.5X8 ס"מ
ללא חתימה.
5. שלושים ושש גלויות שונות, ובהן דיוקנו של אדולף פון זוננטל. מרבית הגלויות נתרמו לאוסף על ידי זיגמונט קצנלסון.
6. תצלום דיוקנו של אדולף פון זוננטל, עם רעייתו וארבעת ילדיו: הדפס חלבון בפורמט Carte de visite, הופק בעיר וינה, כנראה בשנות השישים של המאה התשע עשרה. תצלום זה נתרם על ידי דודנו של פון זוננטל, ראה מכתב נלווה באוסף האוטוגרפים. תיק זוננטל.
קישורים זוננטל, אדולף פון.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?