חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

בתיק רק: הדפס בגודל 14X20 ס"מ, ובו תחריט דיוקנו של אברהם ורשבסקי, מוקף במסגרת שחורה. תחת דיוקנו, נדפס: "תמונת ר"א [ר' אברהם] ווארשאווסקי ז"ל". על ההדפס לא מצויין מקורו, אך יש להניח כי נתלש מתוך פרסום עברי כלשהו שיצא לאור ברוסיה לזכרו של ורשבסקי, סמוך לפטירתו.

כותר ורשבסקי, אברהם. -Абрам Моисеевич Варшавский
כותרים נוספים Абрам Моисеевич Варшавский
שנה ca. 1888-1890
הערות File Record
1821-1888. תעשיין ונדבן יהודי ברוסיה
מראשי הקהילה היהודית בעיר פטרבורג
פעל למען זכויות היהודים ברוסיה ויסד שם מוסדות חינוך וצדקה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 06 138
מספר מערכת 990027687130205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?