חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

בתיק: ; 1. דיוקן הרב ד"ר קוסמן משה ורנר, נגזר מתוך גליון של כתב העת היהודי גרמני Ost und West, נובמבר 1912. ; 2. הדפס שחור לבן ובו דיוקן הרב משה קוסמן ורנר, מתוך החוברת שיצאה לזכרו בעיר מינכן, Worte der Erinnerung : an den am 22. Juni 1918 aus dem Leben geschiedenen Rabbiner der Israelitischen Kultusgemeinde in München, Professor Dr. Cossmann Werner : gesprochen bei den am 25. Juni 1918 stattgefundenen Trauerfeierlichkeiten. בגב ההדפס ציין ד"ר שבדרון כי הוא נתרם לאוסף בשנת 1932 על ידי הרב ד"ר ליאו ברוולד, יורשו של הרב ורנר בתפקיד.

כותר ורנר, קוסמן משה. -Cossmann Werner
כותרים נוספים Cossmann Werner
שנה 1912-1918
הערות File Record
1854-1918. רב ומלומד יהודי גרמני
ממייסדי איגוד הרבנים בגרמניה (Rabbinerverband in Deutschland).
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 06 133
מספר מערכת 990027687050205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?