חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של הרב משה וייס: הדפס כסף, שחור לבן, 6X9 ס"מ. יש להניח כי זוהי רפרודוקציה אשר הופקה בשנות העשרים המאוחרות או בראשית שנות השלושים של המאה העשרים, מתצלום דיוקן מוקדם יותר. בגב התצלום, נכתבו מספר מלים על אודות הרב וייס בגרמנית. תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1937 על ידי מר שמואל בטלהיים, ברטיסלבה.

כותר ויס, משה. -Weiss, Moshe. -Mosche Weiss
כותרים נוספים Weiss, Moshe.
Mosche Weiss
שנה ca. 1920-1935
הערות File Record
1850-1916. רב אורתודכסי
מראשי קהילת פרשבורג (ברטיסלבה)
תמך בתנועה הציונית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 06 121
מספר מערכת 990027686900205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?