חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק רק: שני עותקים זהים של תצלום רפרודוקציה קטן ובו דיוקן יעקב ורבר. הדפס כסף, שחור לבן, 5.5X8 ס"מ. בגב אחד מן העותקים, נרשם: "יעקב ווערבער מבראדי. מו"ל מ"ע [מכתב עתי=כתב עת] "עברי אנכי". צלום מתעודה הנמצאת בספרית בית הספר העברי בברודי, על הדפסת ה"עברי אנוכי". תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1935 על ידי ד"ר משה וקס, ברודי.

כותר ורבר, יעקב.: -Jakob Werber
כותרים נוספים Jakob Werber
שנה 1935
הערות File Record
1859-1890. סופר ומשורר עברי
עורך כתב העת "עברי אנכי".
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 06 118
מספר מערכת 990027686860205171
קישורים ורבר, יעקב.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?