חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של אמיל ורבורג: הדפס כסף, שחור לבן, 18X24 ס"מ. בגב התצלום נכתב בעפרון, בגרמנית, כי זוהי רפרודוקציה מתצלום שהופק כאשר מלאו לוורבורג 60 שנה, בשנת 1906. רפרודוקציה זו הופקה, יש להניח, סמוך לזמן תרומתה לספריה, בשנת 1935. בתיק גם: הדפס רשת (צינקוגרפיה) של דיוקן אמיל ורבורג וחתימת ידו; כנראה הוצא מתוך פרסום כלשהו, אשר הופק בגרמניה בין שתי מלחמות העולם.

כותר ורבורג, אמיל גבריאל. -Emil Gabriel Warburg
כותרים נוספים Emil Gabriel Warburg
שנה ca. 1925-1935
הערות File Record
1846-1931. פיסיקאי גרמני ממוצא יהודי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 06 111
מספר מערכת 990027684460205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?