חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. שלושה תצלומי דיוקן שונים של פרופ' אוטו ורבורג משנת 1915: הדפסים בגווני חום, בגודל 16.5X21.5 ס"מ ו-10X14.5 ס"מ, הופקו בגרמניה. שניים מן התצלומים מודבקים על גבי נייר-מסגרת שעליו חתימת הצלם, בעפרון. ; 2. שש גלויות, אחדות מהן כפולות, ובהן דיוקן אוטו ורבורג. הגלויות יצאו לאור בהוצאת "Jüdischer Verlag", "יהודיה" ו"צענטראל", ורשה, והופקו כולן לפני מלחמת העולם הראשונה. ; 3. שני עותקים זהים מתצלום דיוקנו של אוטו ורבורג, כנראה ערב מלחמת העולם הראשונה: שחור לבן, 6X9 ס"מ. ; 4. שלושה עותקים שונים מרפרודוקציה של תבליט דיוקן אוטו ורבורג, מאת בוריס ש"ץ. אחד העותקים הנו תצלום שחור לבן, בגודל 5.5X7.5 ס"מ, העותק השני הנו הדפס מסוג הליוגרויורה (Heliogravure) כנראה מתוך אלבום ש"ץ, שיצא לאור בשנת 1925 והעותק השלישי הנו גזיר עתון, כנראה מתוך עתון גרמני. ; 5. רפרודוקציות שונות של דיוקן ורבורג, מתוך עתונים וכן העתק של דיוקנו שנעשה על ידי הצלם ורנר בראון, כנראה בשנות השישים של המאה העשרים.

כותר ורבורג, אוטו. -Otto Warburg
כותרים נוספים Otto Warburg
שנה ca. 1914-1965
הערות File Record
1859-1938. דוקטור, פרופסור לחקירת הצמחים, ברלין. נשיא ההסתדרות הציונות אחרי וולפסון.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 06 109
מספר מערכת 990027684430205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?