חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של יעקב וסרמן: הדפס כסף בגווני חום, 8.5X12.5 ס"מ, מודבק על גבי נייר מסגרת שעליו חתימה וחותמת הצלם, שוורצקופף, ציריך (M. Schwarzkopf, Zürich). תצלום זה נתרם לאוסף על ידי ה-Jüdisches Lexikon על ידי העורך, זיגמונט קצנלסון. ; 2. גזרי עתונות, לקוחים מן העתונות הגרמנית, וקטעים מתוך ספרים ובהם דיוקן יעקב וסרמן.

כותר וסרמן, יעקב. -Jakob Wassermann
כותרים נוספים Jakob Wassermann
שנה ca. 1925-1950
הערות File Record
1873-1933. סופר והוגה דעות גרמני ממוצא יהודי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 06 105
מספר מערכת 990027684340205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?