חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של פרץ וירניק: הדפס כסף, גווני חום-ספיה, 20X24.5 ס"מ. תצלום זה נתרם לבית הספרים על ידי נחמיה שמואל ליבאוויטש בשנת 1936, אשר הדביק בגבו תו-ספר והוסיף בכתב ידו את ההערה: "פרץ וויערניק ז"ל. סופר דברי הימים, ועורך הראשי של ה"מארגען ז'ורנאל". ; 2. תצלום רפרודוקציה מציור דיוקנו של פרץ וירניק: הדפס כסף, גווני חום-ספיה, 13X18 ס"מ. בתחתית התצלום, הערה בכתב ידו של ד"ר אברהם שבדרון, לפיה תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1934 על ידי האמן מ. יפה (M. S. Joffe) אשר יצר את הדיוקן המקורי.

כותר וירניק, פרץ. -Peter Wiernik
כותרים נוספים Peter Wiernik
שנה ca. 1927-1934
הערות File Record
1865-1936. הסטוריון ועתונאי יידיש בארצות הברית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה אנגלית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 06 79
מספר מערכת 990027683760205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?