קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט
  • תמונה
  • ארכיון

בתיק:;1. תצלום דיוקנו של פרופ' חיים וייצמן בנמל גנואה, 18 באפריל 1934: הדפס כסף, שחור לבן, 23.5X30 ס"מ, הופק באיטליה. בגב התצלום, חותמת הצלם ותאריך הצילום. תצלום זה נתרם לאוסף על ידי מר מרדכי רוזנפלד, חיפה, בשנת 1940.;2. תצלום דיוקנו של חיים וייצמן, 1947: הדפס כסף, שחור לבן, 23X29 ס"מ. צולם כנראה על ידי זולטן קלוגר והופק על ידי קרן היסוד. בתיק גם: שני הדפסים קטנים מאותו תצלום.;3. תצלום דיוקנו של חיים וייצמן, 1918: גווני חום, 8X13.5 ס"מ, הופק על ידי יעקב בן דב. תצלום זה מודבק על גבי נייר מסגרת, שבתחתיתו הקדשה בכתב ידו של וייצמן, אל מרדכי בן הלל הכהן: "לרעי חברי וידידי היקר למזכרת עבודתנו יחד בימי הקיץ תרע"ח לר' מרדכי החביב / יפו, צום גדליהו / חיים ווייצמן". בגב התצלום ציין ד"ר אברהם שבדרון כי הוא נתרם לאוסף בשנת 1938 על ידי אלמנתו של מרדכי בן הלל הכהן.;4. שני עותקים זהים של רפרודוקציה מתצלום דיוקן וייצמן בנעוריו: הדפס כסף, שחור לבן, 8.5X12.5 ס"מ. בגב התצלומים נכתב: "הועתק ממקור אשר בידי מר קשטן, במשרד הסוכנות היהודית בירושלים. תמוז תשי"ג".;5. תשע גלויות, אחדות מהן כפולות, ובהן דיוקן חיים וייצמן. רוב הגלויות הן מראשית שנות העשרים של המאה העשרים, ובהן גלויות אשר הופקו בהוצאת האחים אליהו, הוצאת "תל חי" וינה, ועוד. בגב אחת הגלויות, בול "קרן קימת לישראל" ובו דיוקן חיים וייצמן.;6. גזרי עתונות וקטעי פרסומים ובהם דיוקן וייצמן, בכלל זה קריקטורה מאת אריה נבון, אשר הופיעה בעתון "דבר" בשנת 1934.

כותר ויצמן, חיים.
כותרים נוספים Chaim Weizmann.
שנה 1918-1953
הערות File Record
חיים ויצמן, 1952-1874. מראשי הציונות ונשיאה הראשון של מדינת ישראל.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
סימול Schwad 02 06 77
רמת התיאור File Record
תקציר ביוגרפי 1874-1952. נשיא ההסתדרות הציונית
נשיא מדינת ישראל הראשון.
מספר מערכת 990027683730205171
      1. הצג את 10 הפריטים הבאים מתוך 22
      2. הצג הכל

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: [email protected]

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?