חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של מאיר מקס וייסברג: הדפס כסף, שחור לבן, 6.5X9.5 ס"מ, מודבק על גבי כרטיס שבגבו שם חנות הצילום אשר הפיקה אותו, בעיר סטניסלבוב, פולין. תצלום זה שימש כנראה את וייסברג לצורך תעודה רשמית כלשהי, על פי החורים שבצידיו והחותמת שהוטבעה עליו, כנראה של הגימנסיה העירונית בה לימד. בתחתית התצלום, חתימת ידו בעברית: "ד"ר מאיר בן מרדכי ווייסברג סטניסלבוב תרפ"ט" ולצדה, התאריך, 1 במארס 1929. תצלום זה נשלח אל ד"ר אברהם שבדרון על ידי וייסברג עצמו; ראה מכתב נלווה באוסף האוטוגרפים, תיק ויסברג.

כותר ויסברג, מאיר. -Max Weissberg
כותרים נוספים Max Weissberg
שנה 1929
הערות File Record
1856-1930. חוקר תולדות הספרות העברית החדשה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 06 72
מספר מערכת 990027683610205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?