חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

דיוקן הרב יצחק וייל: הדפס מסוג הליוגרויורה (Heliogravure), בגודל 24.5X32 ס"מ, גווני חום. תחת דיוקנו, נדפסו בגרמנית שמו ותארו. יש להניח כי הדפס זה הופק בשטרסבורג, עוד בחייו או זמן קצר לאחר מותו של הרב וייל.

כותר ויל, יצחק.: -Isaac Weil
כותרים נוספים Isaac Weil
שנה ca. 1890-1900
הערות File Record
1840-1899. רב ראשי בקהילות פלסבורג, מץ, שטרסבורג (Pfalzburg, Metz, Strasburg) ובקהילות נוספות באזור אלזס.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 06 49
מספר מערכת 990027683100205171
קישורים קישור לפריט דיגיטאלי בספרייה הלאומית
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?