קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

תמונה

הדפס ובו דיוקן הרב מאיר בן שמחה וייל, מודפס משני צדי הגליון: שחור לבן, 32X43 ס"מ. תחת דיוקנו, נדפס בעברית ובגרמנית: "צורת אדמו"ר הרב הגאון אמיתי המפורסם מוהר"ר מאיר בן מו"ה שמחה ווייל זצ"ל ראב"ד דק"ק ברלין והמדינה יצ"א / Rabbi Meÿer Simon Weÿl Vice Ober-Land Rabbiner zu Berlin" על פי הכתובת, יש להניח כי הדפס זה הופק לאחר שנת 1809, בה קיבל את התואר סגן הרב הראשי, ועוד בחייו - כנראה ברבע הראשון של המאה התשע עשרה.

כותר ויל, מאיר בן שמחה.
כותרים נוספים Meir ben Simcha Weyl
שנה ca. 1809-1826
הערות File Record
1744-1826. הרב הראשי לקהילת ברלין.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 06 47
מספר מערכת 990027683070205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?