חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: תצלום דיוקנו של יוזף וייל פון ויילן: הדפס חלבון, שחור לבן, מודבק על גבי כרטיס בפורמט Carte de visite, הופק בעיר וינה, כנראה בסוף שנות השמונים של המאה התשע עשרה. בגב התצלום, נכתבו בדיו, בגרמנית, שמו ושנות חייו של פון ויילן, וכן פרטי הצלם אשר הפיק דיוקן זה. בתיק גם: גזיר עתון גרמני, כנראה מסוף המאה התשע עשרה, ובו דיוקן פון ויילן. על גזיר העתון לא מצויין תאריך או מקור.

כותר ויל, יוסף. -Josef von Weilen
כותרים נוספים Josef von Weilen
שנה ca. 1880-1900
הערות File Record
1828-1889. סופר ומחזאי אוסטרי ממוצא יהודי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה אנגלית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 06 46
מספר מערכת 990027683040205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?