חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. גלויה ובה דיוקן הסופר א. ווייטער (אייזיק מאיר דעווענישסקי), מודפסת בגווני חום. גלויה זו הופקה על ידי הספריה שנקראה על שמו בעיר בואנוס איירס, ארגנטינה, כנראה בתחילת שנות העשרים. בגב הגלויה, נכתבו קורות חייו בספרדית, לצד ציטוט מדברי שופנהאואר. גלויה זו נתרמה לאוסף בשנת 1924, על ידי חייקל לונסקי, וילנה. בגב הגלויה הוסיף אברהם שבדרון הערה כי תורם הגלויה אשר הכיר, כנראה, את א. ווויטער, טוען שדיוקן זה נאמן למציאות. ; 2. גלויה מסוג Real photo, ובה תצלום גופתו של א. ויטר ההרוג, שוכב בתוך ארון מתים פתוח: הדפס כסף, שחור לבן, 9X13.5 ס"מ, הופק בווילנה, בשנת 1919. על הגלויה הודפסו ביידיש שמו, וכן תאריך רציחתו, 21 באפריל 1919, שביעי של פסח תרע"ט. ; 3. גזיר עתון, מתוך עתון יידיש כלשהו, ובו דיוקן א. ווייטער. על הקטע לא צויין מקורו.

כותר ויטר, א. -A. Waiter
כותרים נוספים A. Waiter
שנה 1919-1924
הערות File Record
1878-1919. סופר יידיש בווילנה
נרצח על ידי הצבא הפולני בשנת 1919.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 06 42
מספר מערכת 990027682960205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?