חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. שני עותקים של תחריט דיוקן נפתלי הרץ ויזל, מוקף במסגרת סגלגלה, נתלשו מתוך אחד מכתביו. שוליו של אחד העותקים נחתכו. בתיק גם: ליתוגרפיה של ציור דיוקנו, כנראה אף היא מתוך אחד מכתביו. תחת הדיוקן נדפס שמו הגרמני, Hartwig Wessely ; 2. שבעה עותקים, בלתי זהים, של גלויה בהוצאת בית מסחר הספרים פופלאואר (M. Poppelauer's Buchhandlung), ברלין. בגלויות, שהן בפורמט כרטיס ביקור (Carte de visite), הדפס חלבון ובו צילום רפרודוקציה של דיוקן נפתלי הרץ ויזל. גלויות אלו הופקו, יש להניח, ברבע האחרון של המאה התשע עשרה. ; 3. שלושה עותקים זהים של גלויה בהוצאת חברת "לבנון", ורשה, ובה דיוקן נפתלי הרץ ויזל: הדפס כסף, שחור לבן, 14X4.5 ס"מ.

כותר ויזל, נפתלי הרץ. -Naphtali Herz Wessely.
כותרים נוספים Naphtali Herz Wessely.
שנה ca. 1780-1910
הערות File Record
1725-1805. מראשי תנועת ההשכלה העברית
בלשן, סופר וחוקר.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 06 38
מספר מערכת 990027682870205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?