חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. שני תצלומי דיוקן שונים של הרב יצחק מאיר וייז: הדפס כסף, גווני חום, 31.5X36.5 ס"מ, תצלומים אלה הופקו בעיר סינסינטי, ארצות הברית, בשנת 1896. בתיק גם: שני תצלומי רפרודוקציה אשר נעשו מתוך אחד מדיוקנאות אלה, כנראה בתחילת המאה העשרים. ; 2. רפרודוקציות והדפסים ובהם דיוקן הרב וייז, בהם מתוך גליון של העתון The New york Times, מיום 29 בדצמבר 1946. ; 3. הדפס בגודל 29X30 ס"מ, ובו צילום של תבליט מאת האמן בוריס ש"ץ, שבמרכזו דיוקן יצחק מאיר וייז.

כותר ויז, יצחק מאיר. -Isaac Mayer Wise.
כותרים נוספים Isaac Mayer Wise.
שנה 1896-1946
הערות File Record
1819-1900. מנהיג היהדות הרפורמית בארצות הברית
מייסדו של ה-Hebrew Union College.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 06 36
מספר מערכת 990027682820205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?