חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: שתי גלויות מסוג Real photo ובהן דיוקן ד"ר יעקב ויגודסקי, בשחור לבן ובגווני חום. אחד מתצלומים אלו הופק על ידי פוטו גלגור (L. Gelgor) בעיר גרודנה. על התצלומים לא צויין תאריך כלשהו, אך יש לשער כי הודפסו במחצית הראשונה של שנות העשרים.

כותר ויגודסקי, יעקב.: -Jakob Wigodski
כותרים נוספים Jakob Wigodski
שנה ca. 1920-1930
הערות File Record
1856-1941. רופא, יושב ראש ועד הקהילה היהודית בעיר וילנה
ממנהיגי יהדות ליטא בין שתי מלחמות העולם
נספה בשואה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 06 31
מספר מערכת 990027682720205171
קישורים ויגודסקי, יעקב.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?