חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

בתיק רק: גלויה מודפסת בגווני חום, ובה דיוקן הרב בן ציון וזל (ועזעל). תחת דיוקנו, נדפס בגרמנית: Oberrabbiner Benjamin [!] Wesel, Turda. יש להניח, כי הבלבול חל בין הרב בן ציון וזל לבין אחיו, הרב שמואל בנימין וזל, אשר הלך לעולמו כעשרים שנה קודם הפקת הגלויה, ולא היה רבה הראשי של קהילת טורדה. על הגלויה אין כל ציון של מקום או זמן הפקתה, אך יש לשער, על פי גלויות אחרות מאותה סדרה, כי היא הופקה באוסטריה, באמצע שנות השלושים של המאה העשרים.

כותר וזל, בנציון בן כלב פיבל. -Benzion Wesel
כותרים נוספים Benzion Wesel
שנה ca. 1935-1938
הערות File Record
1859-1838. רב קהילת טורדה, טרנסילבניה, ונשיא הלשכה האורתודוכסית שם.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 06 28
מספר מערכת 990027682640205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?