חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

בתיק: שתי ליתוגרפיות שונות ובהן ציור דיוקנו של הרב זקל (יצחק) לייב וורמסר, "בעל שם ממיכלשטאט". ליתוגרפיות אלו הופקו, קרוב לוודאי, בתקופת כהונתו כרב קהילת מיכלשטט, בשנות השלושים של המאה התשע עשרה. בתיק גם: תצלום רפרודוקציה של אחד ההדפסים, מתוך עותק שהיה בידי נכדתו של הרב, ד"ר סנדלר, ירושלים. על תצלום זה צויין כי הוא הופק בעיר ברלין, כנראה באמצע שנות השלושים של המאה העשרים.

כותר וורמסר, זקל ליב בן מתתיהו. -Sekel Löb Wormser
כותרים נוספים Sekel Löb Wormser
שנה ca. 1830-1937
הערות File Record
1768-1847. רב ומקובל בגרמניה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 06 27
מספר מערכת 990027682620205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?