חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

שני תצלומי דיוקן של סנדור וולף, אשר נתרמו לאוסף על ידי אחותו, פרידה לוי, בשנת 1948. בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של סנדור וולף, נשען על אבן מיל בצפון הארץ: הדפס כסף, שחור לבן, 9.5X14.5 ס"מ. על התצלום לא מצויין תאריך הפקתו, אך ברור כי נעשה לאחר עלייתו של וולף לארץ ישראל, בשנת 1938. ; 2. תצלום דיוקן וולף, ערב עלייתו לארץ ישראל. וינה, 1938: הדפס כסף, שחור לבן, 8X12.5 ס"מ.

כותר וולף, סנדור. -Sándor Wolf.
כותרים נוספים Sándor Wolf.
שנה ca. 1938-1946
הערות File Record
1871-1946. סוחר, אספן אמנות וחוקר יהודי באוסטריה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 06 16
מספר מערכת 990027682390205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?