חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של ז'יגה הירשלר: הדפס כסף, גווני חום-ספיה, 13X18 ס"מ, הופק בעיר זגרב. בתחתית התצלום, הקדשה בגרמנית, בכתב ידו ובחתימתו של הירשלר, לבית הספרים הלאומי והאוניברסיטאי, בציון התאריך, 17 ביולי 1930. תצלום דיוקן זה נשלח על ידו לבית הספרים בצירוף פריטים נוספים בכתיבת ידו. ראה באוסף האוטוגרפים, תיק הירשלר.

כותר הירשלר, ז'יגה. -Žiga Hirschler
כותרים נוספים Žiga Hirschler
שנה 1930
הערות File Record
1894-1941. מלחין ומוסיקאי יהודי בזגרב, קרואטיה
נספה בשואה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 05 194
מספר מערכת 990027682120205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?