קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

 • ארכיון

בתיק:;1. גזרי עתונות וקטעים מתוך פרסומים שונים, בשפות שונות, בהם מופיע דיוקן בנימין זאב הרצל, בציור ובצילום. ברוב גזרי העתונים לא מצויין מקורם או תאריך פרסומם.;2. תצלומי רפרודוקציה של דיוקנאות הרצל בציורים, פסלים, תבליטים, צילום, ועוד. על מרבית הרפרודוקציות לא מצויין תאריך הפקתן או מקורן. בתיק גם: רפרודוקציה של דיוקנאות סבו וסבתו של הרצל, שמעון לב הרצל ורבקה הרצל.;3. אריג משי אמנותי ובו רקמה של דיוקן הרצל: בד, שחור לבן, 14X24 ס"מ. אריג זה נתון בתוך מעטפת נייר, עליה מודפס בעברית, פולנית, צרפתית ואנגלית: "התקוה" / ארג אמנותי של משי" - יש לשער, כי אריג זה הופק בפולין, בתחילת שנות העשרים של המאה העשרים.

כותר הרצל, בנימין זאב.
כותרים נוספים Theodor Herzl
שנה ca. 1904-1960
הערות File Record
בנימין זאב הרצל, 1904-1860. חוזה מדינת היהודים.
כרך ג', המשך בתיק 188.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
סימול Schwad 02 05 187
רמת התיאור File Record
תקציר ביוגרפי 1860-1904. מייסד ההסתדרות הציונית העולמית
חוזה מדינת היהודים.
מספר מערכת 990027682040205171
תיאור בתיק:
1. גזרי עתונות וקטעים מתוך פרסומים שונים, בשפות שונות, בהם מופיע דיוקן בנימין זאב הרצל, בציור ובצילום. ברוב גזרי העתונים לא מצויין מקורם או תאריך פרסומם.
2. תצלומי רפרודוקציה של דיוקנאות הרצל בציורים, פסלים, תבליטים, צילום, ועוד. על מרבית הרפרודוקציות לא מצויין תאריך הפקתן או מקורן. בתיק גם: רפרודוקציה של דיוקנאות סבו וסבתו של הרצל, שמעון לב הרצל ורבקה הרצל.
3. אריג משי אמנותי ובו רקמה של דיוקן הרצל: בד, שחור לבן, 14X24 ס"מ. אריג זה נתון בתוך מעטפת נייר, עליה מודפס בעברית, פולנית, צרפתית ואנגלית: "התקוה" / ארג אמנותי של משי" - יש לשער, כי אריג זה הופק בפולין, בתחילת שנות העשרים של המאה העשרים.
   1. הצג את 10 הפריטים הבאים מתוך 22
   2. הצג הכל
   1. הצג את 10 הפריטים הבאים מתוך 22
   2. הצג הכל
   1. הצג את 10 הפריטים הבאים מתוך 24
   2. הצג הכל

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?