חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של מנחם מנדל הרשנזון: הדפס בפורמט Carte de visite, שחור לבן, 11X16.5 ס"מ, הופק בעיר באר (Бар) אוקראינה. תצלום זה נשלח למערכת כתב העת "השלח" לשם פרסום בגליון היובל, בשנת 1912, ועל כן יש להניח שהופק סמוך לזמן זה. בגב התצלום, חתימת ידו של הרשנזון, בעברית.

כותר הרשנזון, מנחם מנדל בן אברהם שרגא הכהן. -Менахем Мендель Гершенсон
כותרים נוספים Менахем Мендель Гершенсон
שנה ca. 1911-1912
הערות File Record
1879-1956. ראש קהילת באר, פלך פודוליה, אוקראינה. פירסם סיפורים בכתבי העת "הפועל הצעיר" ו"הצפירה".
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 05 180
מספר מערכת 990027681940205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?