חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

בתיק: ; 1. הדפס ובו דיוקנו של מרדכי-מרקוס הרץ: תחריט נחושת, 16.5X21 ס"מ, הופק בעיר לייפציג בשנת 1784. בתיק גם: שני גזרי עתונות, כנראה מתוך תקופון גרמני כלשהו אשר הופיע ברבע הראשון של המאה העשרים, ובהם רפרודוקציה של תחריט זה. ; 2. הדפס ובו דיוקנו של מרדכי-מרקוס הרץ: תחריט נחושת, 13.5X21 ס"מ, הופק בשנת 1795. תחת דיוקנו של הרץ, הנתון במסגרת סגלגלה, נדפסו שמו, תוארו ותאריך לידתו, בגרמנית. בתיק גם: ליתוגרפיה מאוחרת יותר, כנראה מסוף המאה התשע עשרה או ראשית המאה העשרים, ובה ציור דיוקן הרץ, אשר נעשה על פי תחריט נחושת זה.

כותר הרץ, מרדכי. -Marcus Herz
כותרים נוספים Marcus Herz
שנה ca. 1784-1930
הערות File Record
1747-1803. רופא והוגה דעות יהודי בגרמניה
מראשוני מפיציה של תורת קאנט
בעלה של אשת החברה הנרייטה הרץ.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 05 178
מספר מערכת 990027681920205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?