חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. ליתוגרפיה צבעונית של ציור דיוקן הרב יוסף צבי הרץ, מאת הצייר ג'וזף אופנהיימר (Joseph Oppenheimer): הדפס אופסט צבעוני, 23X30.5 ס"מ, הופק באנגליה. הדפס זה מודבק על גבי נייר מסגרת צהוב-לבן, שבתחתיתו נדפסו תאריו של הרב הרץ וכן התאריך בו הופק ההדפס, 21 במארס 1938, על ידי איחוד הקהילות היהודיות של האימפריה הבריטית (The Jewish Communities of the British Empire). תחת ההדפס, חתימת ידו של הרב הרץ, בדיו. הדפס זה נתרם לבית הספרים הלאומי בשנת 1938, על ידי מפיקיו. ; 2. תצלום דיוקנו של הרב יוסף צבי הרץ: הדפס שחור לבן חתוך בצורה סגלגלה, מודבק על גבי כרטיס בגודל 15X20 ס"מ שעליו מוטבע שם הצלם שהפיקו, בעיר דרבן, דרום אפריקה (Durban). בצדו הימני התחתון של הכרטיס, הקדשה בכתב ידו ובחתימתו של הרץ, בדיו, בציון התאריך, 3 בדצמבר 1906. על התצלום הערה בכתב ידו של אברהם שבדרון, בעפרון, ובה השערה כי תצלום זה הוצא מתוך ארכיון דוד וולפסון. ; 3. שתי גלויות, בלתי זהות, ובהן דיוקן הרב הרץ בישיבה, בתלבושתו הרשמית. שתי הגלויות הופקו בבריטניה, כנראה בשנות העשרים של המאה העשרים. בתיק גם: רפרודוקציה של דיוקן הרץ, מתוך אחת מגלויות אלה, מודבקת על גבי אחד מכרטיסי הערכים של ה-Jüdisches Lexikon, מעזבון העורך, זיגמונט קצנלסון. ; 4. שני קטעים מתוך עלוני פרסומת לספרים שונים, ובהם דיוקן הרב הרץ. עלונים אלה ראו אור בסוף שנות העשרים ובראשית שנות השלושים של המאה העשרים.

כותר הרץ, יוסף צבי. -Joseph Herman Hertz
כותרים נוספים Joseph Herman Hertz
שנה 1906-1938
הערות File Record
1872-1946. הרב הראשי של בריטניה
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה אנגלית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 05 176
מספר מערכת 990027681880205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?