חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: שמונה העתקים בטכניקות ובגדלים שונים של דיוקנאות הנרייטה הרץ, בהם הדפס מסוג הליוגרויורה (Heliogravure); קטע מתוך המוסף המאוייר Aus alter und neuer Zeit של השבועון Israelitischen Familienblatt, Hamburg מפסח תרפ"ו - מארס 1926 ובו מאמר מאוייר על הנרייטה הרץ; העתקים מתוך ספרים, אנציקלופדיות ועוד. רוב ההעתקים נעשו מאותו דיוקן.

כותר הרץ, הנריטה. -Henriette de Lemos Herz.
כותרים נוספים Henriette de Lemos Herz.
שנה ca. 1885-1970
הערות File Record
1764-1847. יהודייה משכילה בגרמניה
אשת חברה, מבעלות הטרקלינים הספרותיים החשובים בברלין.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 05 173
מספר מערכת 990027681850205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?