חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. שלושה תחריטי נחושת בגדלים שונים, ובהם דיוקנאות שונים של מוריץ הרטמן. דיוקנאות אלו הודפסו בגרמניה, קרוב לוודאי סמוך לבחירתו של הרטמן כציר לאסיפה הלאומית של פרנקפורט, בשנת 1848. על כל התחריטים אין ציון תאריך. ; 2. תצלום רפרודוקציה של ציור דיוקן מוריץ הרטמן, מוקף במסגרת: הדפס חלבון, גווני חום, 11.5X14 ס"מ. תצלום זה מודבק על גבי קרטון קשיח, ובגבו חותמת מערכת כתב העת היהודי הונגרי Múlt és Jövő והערה בכתב ידו של אברהם שבדרון כי תצלום זה נתרם לאוסף בחודש סיון תר"ץ (מאי 1930) על ידי מערכת כתב עת זה. ; 3. כרטיס ובו רפרודוקציה של דיוקן מוריץ הרטמן וחתימתו, מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon מעזבון העורך, זיגמונט קצנלסון.

כותר הרטמן, מוריץ. -Moritz Hartmann
כותרים נוספים Moritz Hartmann
שנה ca. 1848-1928
הערות File Record
1821-1872. סופר ומשורר גרמני ממוצא יהודי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 05 158
מספר מערכת 990027681680205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?