חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של הסופר שלמה הלל'ס בצעירותו: הדפס בפורמט Carte de visite, שחור לבן, 6.5X10.5 ס"מ, הופק בעיר אודסה. תצלום זה נשלח למערכת כתב העת "השלח" לשם פרסום בגליון היובל בשנת 1912, ועל כן יש לשער כי הופק סמוך לזמן זה. ; 2. דיוקן הסופר שלמה הלל'ס, בעת שכיהן בתפקיד מנהל בית ביאליק: הדפס כסף, שחור לבן, 8.5X13.5 ס"מ, הופק בעיר תל אביב, על ידי צלמניה "פרוגרס". על התצלום, אשר תרם הלל'ס עצמו לאוסף, חתימת ידו, בדיו.

כותר הלל'ס, שלמה. -Shlomo Hillels.
כותרים נוספים Shlomo Hillels.
שנה 1912-1938
הערות File Record
1873-1953. סופר עברי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 05 152
מספר מערכת 990027681620205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?