חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. שתי גלויות זהות מסוג Real photo, ובהן דיוקן הסופר מקסימיליאן הרדן בצעירותו: הדפס כסף, שחור לבן, 13.5X18.5 ס"מ. על הגלויות לא צויין מקום או זמן הפקתן, אך יש לשער כי הודפסו בגרמניה בעשור האחרון של המאה התשע עשרה. ; 2. שתי גלויות זהות מסוג Real photo, ובהן דיוקן הסופר מקסימיליאן הרדן, אוחז בעט: הדפס כסף, שחור לבן, 13.5X18.5 ס"מ. גלויות אלה הופקו בגרמניה, כנראה בראשית שנות העשרים של המאה העשרים. ; 3. שני גזרי עתונות ובהם דיוקן מקסימיליאן הרדן. על הקטעים לא צויין מקורם.

כותר הרדן, מקסימילין.: -Maximilian Harden.
כותרים נוספים Maximilian Harden.
שנה ca. 1890-1930
הערות File Record
1861-1927. סופר, עתונאי ועורך גרמני ממוצא יהודי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 05 150
מספר מערכת 990027681600205171
קישורים הרדן, מקסימילין.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?