חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

בתיק: ; 1. גלויה ובה ציור דיוקנו של המדען ארנסט הקל, ובה מודפסת חתימת ידו. בגב הגלויה, אשר הופקה בעיר דרזדן, גרמניה, תקציר קורות חייו של הקל, בגרמנית. על הגלויה לא צויין תאריך הדפסתה, אך יש לשער כי הופקה סמוך לפטירתו של הקל. ; 2. קטע מתוך עתון גרמני כלשהו מתחילת המאה העשרים, ובו תמונה בה נראה ארנסט הקל יושב לפני האמן הרמן שטרוק, המצייר את דיוקנו. הכותרת תחת התמונה: "Ernst Häckel in Berlin". על גזיר העתון לא צויין מקורו.

כותר הקל, ארנסט. -Ernst Haeckel
כותרים נוספים Ernst Haeckel
שנה ca. 1900-1925
הערות File Record
1834-1919. חוקר טבע, פילוסוף, צייר ומדען רב תחומי בגרמניה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 05 146
מספר מערכת 990027681560205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?